Návod jak keep calm and nakládat Žižkovu

poZnej hranice svých možností. Respektuj bariéry a nevstupuj do míst, která jsou ohraničena zábranami či páskou.

Udržuj čistotu, neudržuj nepořádek. Pomoz nám s úklidem a veškerý svůj odpad od(na)lož do příslušných košů. Třiď plasty se stejnou vášní jako řádíš v kotli.

Můj dům, můj hrad. Měj prosím ohled k vybavení nádraží. 1435mm / Nákladové nádraží Žižkov je výjimečné místo a my bychom byli rádi, aby takové zůstalo i po skončení Aprílesu.

Miluj bližního svého. Tuhle akci si chceme všichni užít. Ber ohledy na ostatní, vyhni se slovnímu a fyzickému násilí. Nevnášej do areálu festivalu předměty, které by mohly ohrozit zdraví ostatních návštěvníků nebo účinkujících.

Miluj bližního svého, ale ne doslova. Pokud si ty a tvoje polovička chcete z Aprílesu odnést něco na památku, zakupte radši náš vymazlený merch.

Miluj naši crew. Jsme opravdu nadšení, že jsi se rozhodl přijít na Apríles. Děláme všechno pro to, aby sis festival užil. Respektuj prosím pokynů pořadatelů, hasičské a zdravotnické služby.

Oslov nás. Vrtá ti něco hlavou? Máš nějakou připomínku? Jó, došel toaleťák v toice! Stav se u našeho merch/info stolku, my seženeme Martina.

Zvukař je kámoš. Kluci dělají, co můžou. Nebraňte jim proto prosím v jejich práci. E-e opravdu si u něho nemůžete nabít mobil nebo elektronickou cigaretu.

Všechno má svoje místo a čas. Dalo by se polemizovat, zda je toto pravidlo určeno primárně návštěvníkům či pořadatelům… Každopádně! Po skončení vystoupení tvé oblíbené kapely nám dovol připravit stage pro dávku muziky následující hudební skupinu.

Přiznej si, že moc jsi a víc alkoholu už nedej si. Jooo a taky dejte poroz na Rosu na kolejích.

Jenom kokot hází pivem. Nebuď kokot, nehaž pivem. Radši ho lej do chřtánu svého.

Udržuj svou ledničku plnou. Nenos na Apríles vlastní nápoj ani sváču. Ochudíš se o gastronomický zážitek, který nabízí naši stánkaři.

Nech svou šelmičku doma, hluk jí nedělá dobře. Pes je kámoš stejně jako zvukař, ale o tuhle akci ho radši připrav. Doprovodný program pro dravý štěňata je sice bohatý, ale dnes jen pro ty lidský.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*